Teslimat Koşulları

TESLİMAT KOŞULLARI

Think Simple.net ’den tüm gönderiler ücretsizdir.

SÜRE

Think Simple.net'de genel olarak tüm siparşleriniz en geç 24 saat içerisinde kargoya verilir. Saat 16:00 a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Siparişler tüm Türkiye’ye  3-6 iş günü arasında teslim edilir. Şehir merkezleri dışında kalan adreslere gönderim süresi farklılık gösterebilir. Bu sürenin en kısada tutulması için elimizden geleni yapıyoruz. Gönderileriniz anlaşmalı kargo firmamız ile tarafınıza sağlanacaktır.

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.
 

BİLGİLENDİRMELER

Siparişinizin ardından, kargo bilgilerinizi size e-posta aracılığıyla gönderilecektir. Kargonuzun takibini www.ups.com.tr üzerinden yapabilirsiniz.

TELİMAT ADRESİNİZİ DEĞİŞTİRMEK İSTİYORSANIZ:

Siparişinizi verdikten sonra teslimat adresinizi değiştirmek istiyorsanız, en kısa sürede info@think-simple.net  adresine e-posta gönderiniz. Kargoya verildikten sonra adres değişikliği mümkün değildir.

 

Yorumlar