İade ve Değişim İşlemleri

Satın aldığınız ürünü iade etmek veya değişim yapmak için aşağıdaki formu kullanınız. Lütfen bütün bilgileri size gönderilen paket ve e-postalardan kontrol ederek doğru giriniz. Tüm form alanlarını doldurmak zorunludur. Formunuz bize eksiksiz bir şekilde ulaştıktan sonra ürünü kargoya teslim edebilirsiniz. Talebiniz tarafımıza ulaştığında telefon yada e-posta ile bilgi verilecektir.
ÜRÜN İADE PROSEDÜRÜ

Sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve orijinal paketleri ile iadesi şarttır. İade gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de iade edilmelidir. Eksik fatura nüshalı gönderilen ürünler asla kabul edilmez.


İade işlemini gerçekleştirmek iade ve değişim formu  dikkatlice ve eksiksiz doldurup geri göndermeyi unutmayınız. Paketin sağlamlığından ve su geçirmeyeceğinden emin olun. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır. Paketinizi herhangi bir UPS Kargo şubesi aracılığı ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderebilirsiniz. Diğer tüm kargo şirketleriyle yapılan iadelerde, kargo ücreti müşteriye aittir. Ürün iade işleminiz, iade şart ve koşullarına uygunluğu açısından; ürünleriniz alındıktan sonra 3 iş günü içerisinde değerlendirilip tarafınıza dönüş yapılacaktır. Onaylanan iade taleplerinize ait geri ödemeler 3 iş günü içerisinde yapılır.

Önemli: Para iadenizin hesabınıza ya da kartınıza yansımasıyla ilgili elimizde olmayan ve bankanızdan doğabilecek gecikmeler yaşanabilmektedir. iade formu doldurulmadan yapılan işlemler kabul edilmez ve tarafınıza geri döner.

ÜRÜN İADE KOŞULLARI VE ŞARTLARI

Satın aldığınız ürünleri iade edebilmeniz için ürünlerin elimize ulaştığında;
- Kullanılmamış ya da yıkanmamış olması,
- Etiket, yaka kartı, sallantı kartı kesilmemiş, koparılmamış ve zarar görmemiş olması,
- Ürün orijinal ambalajının herhangi bir zarara uğramamış olması

- Özetle yeniden satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir

- İşlemlerin yapılabilmesi için ürün iade koşullarının eksiksiz olması gerekmektedir.
- Ürünlerin kargo sırasında uğrayacağı herhangi bir zararın iade koşullarını etkilemesinden dolayı şirketimiz sorumluluk kabul etmemektedir.
- Ürün faturası ile birlikte; orijinal kutu/ambalajında, tüm aksesuar ve etiketleri ile birlikte teslim edilmelidir.
- Faturası şirket adına kesilmiş kurumsal müşterilerin, iade ettikleri ürünlerle birlikte bir iade satış faturası vermesi gerekir.

ÜRÜN İADESİ NASIL YAPILIR?

Ürününüzü iade etmek için; İade ve Değişim Formu sekmesini tıklayınız. Bu formu doldurduktan sonra işleminizin sonlandırılması için telefon ya da e-posta ile sizinle iletişime geçilecektir. Bu işlemin gerçekleşmesi için, lütfen formu eksiksiz bir biçimde doldurduğunuza emin olun. Telefonla iade alınmamaktadır. Telefonla iade taleplerinde yukarıda açıklanan aşamalara yönlendirileceksiniz.

ÜRÜN DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ

Ürününüzün yalnızca beden ya da renk doğrultusunda değişimini yapabilirsiniz.
Satın aldığınız ürünleri farklı bir ürünle ne yazık ki değiştiremiyoruz. Bunun için iade işlemi yapmanız ve daha sonra istediğiniz ürünü tekrar satın almanız gerekir.
 

ÜRÜN DEĞİŞİM KOŞULLARI VE ŞARTLARI

Satın aldığınız ürünleri değiştirebilmeniz için ürünlerin elimize ulaştığında;

- Kullanılmamış ya da yıkanmamış olması,
- Etiket, yaka kartı, sallantı kartı kesilmemiş, koparılmamış ve zarar görmemiş olması,
- Ürün orijinal ambalajının herhangi bir zarara uğramamış olması - Özetle yeniden satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.

Satın aldığınız ürünleri değiştirirken;


-UPS Kargo şubesi aracılığı ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderebilirsiniz. Diğer tüm kargo şirketleriyle yapılan iadelerde, kargo ücreti müşteriye aittir.
- Ürünlerin kargo sırasında uğrayacağı herhangi bir zarar ın değişim koşullarını etkilemesinden dolayı şirketimiz sorumluluk kabul etmemektedir.
- Ürün değişim koşullarının eksiksiz olması gerekmektedir.
- Ürün orijinal kutu/ambalajında, tüm aksesuar ve etiketleri ile birlikte teslim edilmelidir. (Değişimlerde fatura gönderilmesine gerek yoktur.)

ÜRÜN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR?

Öncelikle değişim yapmak istediğiniz ürün için; bu sayfada yukarıda sağda bulunan İade ve Değişim Formu kutucuğuna tıklayınız. Bu formda iade nedenini “Değişim” olarak seçip doldurduktan sonra işleminizin sonlandırılması için telefon ya da e-posta ile sizinle iletişime geçilecektir. Bu işlemin gerçekleşmesi için, lütfen formu eksiksiz bir biçimde doldurduğunuza emin olun. Telefonla değişim yapılamamaktadır. Telefonla değişim taleplerinde yukarıda açıklanan aşamalara yönlendirileceksiniz.