Think Simple

Basic ana, temel, esas ve basit anlamlarına gelmektedir. Basic bir t-shirt’ten beklenti daima çok yüksektir çünkü dolaptaki herhangi bir parçadan daha çok giyilir ve yıkanır. Dolayısıyla model, kumaş, kalıp ve dikiş kalitesi gibi detaylar çok önemlidir. Sevgili Canan Akgündüz'ün bir kadın girişimi olarak Think Simple tam da bu çok fonksiyonlu amaçları gerçekleştirmek için tasarlandı.

Piyasada kumaş kalitesiyle rahat, giyildiğinde harika hissettiren ve uzun süre kullanım sağlayan t-shirt bulmak için ya çok sabırlı olmamız ya da çok zaman harcamamız gerektiğini fark ettik. Kendimizden yola çıktık, sonra yalnız olmadığımızı fark ettik. Böylece o arayıp da bulamadığımız t-shirtleri üretmeye karar verdik; işte Think Simple macerası böyle başladı.

İlk olarak t-shirt’le çıktığımız bu yolda basic severlerin ihtiyaçlarını düşündük, kaliteli ve modern kalıpta mont ve yelek üretimi yaptık. Proje devamında alternatif basic ürünlerle, ihtiyaç ve beklentilerinizi ulaşılabilir fiyat seviyesinde sunmaya devam edeceğiz.

Bir Basic üründe olması gereken her ayrıntıyı düşündük ve alışverişte harcadığınız zamanınızı size hediye ettik.